25-ročný egyptský krídelník Mohamed Salah momentálne oblieka dres anglického Liverpoolu. Bývalý hráč Bazileja, Chelsea, AS Rím či Fiorentiny je však spájaný s prestupom do Realu Madrid. Ako to vidí on? 

Prestupové špekulácie sú súčasťou futbalového diania počas celej sezóny, ale cez januárové prestupové obdobie nabrali poriadne na obrátkach. Salah len v lete 2017 vymenil Rím za Liverpool, keď za neho “The Reds” zaplatili 42 miliónov eur. Jeho fantastická forma ale spôsobila, že sa mal o neho začať zaujímať španielsky gigant Real Madrid.

Tieto špekulácie sa dostali až k samotnému krídelníkov, ktorý na ne zareagoval. Na sociálnej sieti Twitter uverejnil status v rodnom jazyku, v ktorom uisťuje fanúšikov Liverpoolu, že nad odchodom neuvažuje.

„Počul som už toľko špekulácií, že ma tu už viac ani netrápi. V Liverpoole so mnou zachádzali veľmi dobre a momentálne patrím do Liverpoolu. Som šťastný na Anfielde,“ uviedol Salah na svojom Twitteri.

Zdroj: Twitter | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D