Agent mnohých futbalových hviezd Mino Raiola prehovoril o množnom konci prestupovej ságy čilského útočníka Alexisa Sáncheza, ktorý má podľa niektorých zdrojov napokon zakotviť v Manchestri United. Ako sa vyjadril pre britský denník The Times?

„Manchester United nepodpíše Sáncheza bez predošlého odchodu Mchitaryana do Arsenalu,“ zneli slová popredného agenta, ktorý dodal: „Mchitaryan sa ešte nerozhodol a urobí to, čo bude preňho najlepšie. Zmluvu v Manchestri má platnú ešte dva a pol roka“.

Raiolove slová vyznievajú síce trošku zarážajúco, veď nie je zároveň aj Sánchezov agent, no jeho vplyv môže byť dostatočne silný na to, aby sme jeho slovám skutočne verili. Ako celá táto prestupová sága dopadne, bude otázkou pre najbližšie dni.

Zdroj: Oldtraffordfaithful.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.