Mino Raiola je kontroverzným futbalovým agentom, ktorý ma pod svojimi krídlami niekoľko hviezdnych hráčov. Medzi jeho najväčšie hviezdy patria určite Paul Pogba, Zlatan Ibrahimović, Romelu Lukaku, Mario Balotelli či Gianluigi Donnarumma. Práve posledný menovaný bol v lete spájaný s odchodom zo svojho materského klubu, na ktorý tlačil práve spomínaný Raiola.

Situácia sa však nakoniec upokojila a 18-ročný brankár podpísal počas leta v Miláne nový vylepšený kontrakt, ktorý ho v klube udrží minimálne do júna 2021. Prešlo len pár mesiacov a 50-ročný agent začal opäť úradovať. Podľa najnovších správ poslal požiadavku vedeniu milánskeho AC, v ktorej uvádza, že chce aby bola Donnarummova nová zmluva anulovaná. Jeho klient vraj konal pod tlakom, ktorý na neho vyvinul práve taliansky veľkoklub.

Talianske médiá tak ihneď rozvírili špekulácie o tom, že mladý brankár je opäť na odchode. Na tejto teórii pridávajú aj fakty, ktoré tvrdia, že klub je momentálne finančne nestabilný. To znamená, že ak sa AC nekvalifikuje v tejto sezóne do Ligy majstrov, tak veľké hviezdy z klubu údajne odídu. To by sa malo týkať práve aj Donnarummu. Veľký záujem o jeho služby prejavilo francúzske PSG, no ani Real Madrid si nechce nechať ujsť takýto talent pomedzi prsty.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.