gareth bale cina

Real Madrid by sa rád zbavil Garetha Balea, ktorý nefiguruje v plánoch Zinedina Zidana na ďalšiu sezónu. Najlepšie za vysokú čiastku, aby pokryl miliónové letné prestupy. Nemenovaný čínsky klub prišiel so zaujímavou ponukou pre samotného hráča. Realu sa to však páčiť určite nebude.

Waleská hviezda aktuálne zarába v Madride 600 000 libier týždenne. Podľa šialenej ponuky z ďalekého východu, s ktorou vyrukovali britské média by však svoj plat mohol zdvojnásobiť. Celkovo by tak 29-ročný krídelník mohol zarobiť až astronomických 62 miliónov libier za sezónu! Stal by sa tak neohrozene najlepšie plateným futbalistom sveta a prvým hráčom, ktorý by poberal plat vo výške milión libier za týždeň.

Bale, na ktorého fanúšikovia pri príchode na tréning kričali “nevďačník” by za normálnych podmienok vyšiel za veľkú prestupovú čiastku. Spomínaný čínsky klub však s takým niečim nepočíta a chce Balea zadarmo. Pre Real Madrid je to však absurdná ponuka, ktorá neprichádza do úvahy, keďže predajom waleského reprezentanta by chceli vykompenzovať 300 miliónové investície z posledného obdobia. A to sa tejto ponuky z Číny rozhodne netýka.

bale real madrid

Zdroj: Thesun.uk | Foto: Twitter