Milan Škriniar zamieril v letnom prestupovom období do milánskeho Interu, kde sa sťahoval po úspešnom pôsobení v Sampdorii. Slovenský reprezentant sa po prestupe stal ihneď oporou svojho nového mužstva a v drese “Nerazzurri” predvádza jeden skvelý výkon za druhým. O jeho služby sa tak pochopiteľne začali zaujímať európske veľkokluby, ktoré sú ochotné za nášho obrancu zaplatiť nemalú čiastku.

22-ročný rodák zo Žiaru nad Hronom bol dokonca spájaný s prestupom do slávnej Barcelony. V najnovšom rozhovore, ktorý náš reprezentant poskytol pre noviny MY, sa rozhovoril o svojej budúcnosti. “Či opustím Inter? Nemyslím si, že áno, pretože som tu šťastný. Budem pokračovať v hraní za tento tím tak dlho, ako to len bude možné. Mojim cieľom v ďalšom roku je pokračovať v dobrých výkonoch a čo najviac pomôcť svojmu tímu.”

Mladý obranca sa taktiež vyjadril ku kríze, ktorá momentálne oplýva jeho mužstvom. Inter Miláno nepoznalo chuť výhry už v posledných siedmych zápasoch. “Dúfam, že začneme hrať dobre po zimnej prestávke, pretože v poslednej dobe sa nám nedarilo vyhrávať, no myslím si, že budeme v pohode. Prestali sme bodovať, nehrali sme dobre a dostali sme sa tak trochu do krízy. Myslím si, že sa čoskoro dostaneme späť do starej formy a začneme opäť vyhrávať.”

Milan Škriniar a Miranda

Zdroj: Myziar.sme.sk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.