23-ročný odchovanec žilinského futbalu ešte pred dvomi rokmi behal po slovenských trávnikoch, dnes oňho bojujú veľkokluby. Nie je to v žiadnom prípade náhoda, veď počas premiérovej sezóny v drese milánskeho Interu podával excelentné výkony. Aj preto ho portál Goal zaradil k najväčším hviezdam svetového futbalu, akými sú Salah či Neymar.

Milan Škriniar sa dostal do vybranej spoločnosti, ktorá obsahuje pätnásť najlepších prestupov sezóny 2017/18. Slovenský obranca sa okamžite prepracoval do základnej zostavy milánskeho veľkoklubu a zotrval v nej celý rok. A čo viac, začali sa okolo jeho osoby šíriť ďalšie prestupové špekulácie v súvislosti s najväčšími tímami Európy.

Okrem Škriniara sa pochopiteľne do zoznamu dostal aj Mohamed Salah, ktorý vymenil dres rímskeho AS za ten liverpoolský. Nechýbajú v ňom ani Neymar, Kyle Walker, James Rodríguez, Kylian Mbappé a ďalší.

Ktoré prestup boli podľa vás tie najvýznamnejšie? (označte TOP5)

Loading ... Loading ...

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.