V talianskej Serii A bol v nedeľu na programe ostro sledovaný duel medzi Interom Miláno a SSC Neapol. Zápas sa skončil bezgólovou remízou 0:0, pričom sme v ňom mohli vidieť dvoch zástupcov slovenského futbalu. Lepšie sa však darilo Milanovi Škriniarovi. 

Prestížna stránka Football Talent Scout, ktorá sa zameriava na futbalové štatistiky, zverejnila po tomto stretnutí čísla nášho stopéra. O Milanovi Škrinairovi napísali, že sa opäť raz stal najlepším hráčom Interu. Zaznamenal 47 prihrávok a až 91 percent z nich bolo úspešných. Vyhral 8 súbojov, pripísal si jeden strelecký pokus a dve strely na svoju bránu zablokoval.

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

Aj stránka Who Scored vybrala za najlepšieho hráča zápasu Milana Škriniara, keď mu udelila hodnotenie 7,9, čo bolo najvyššie spomedzi všetkých hráčov Interu i Neapola. Len pre úplnosť dodávame, že Marek Hamšík si od tohto portálu vyslúžil hodnotenie 6,8.

Inter : Neapol 0:0 zostrih zápasu

Zdroj|Foto: Twitter, Whoscored.com | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D