V posledných dňoch sa slovenskými športovými portálmi skloňuje meno Milana Škiriniara veľmi často, pretože údajne ho chce do svojho tímu samotný Pep Guardiola? Koko eur však bude slovenský stopér stáť?

Manchester City je jasným favoritom na zisk titulu v anglickej Premier League, ale ani to mužstvu nebráni v tom, aby hľadalo nové posily. Guardiola si údajne vyhliadol práve nášho Milana Škriniara z Interu Miláno. Ten zatiaľ podáva výborné výkony, aj keď v poslednom zápase takmer pochoval svoj tím, keď zaváhal v penaltovom rozstrele.

Aká by však bola cena 22-ročného slovenského reprezentanta? Podľa správ talianskeho periodika Calcio Mercato by sa mala pohybovať na úrovni 50 miliónov eur. Podľa spomínaného webu je vedenie anglického klubu ochotné zaplati túto mastnú sumičku, ale či bude dostačujúca aj pre vedenie milánskeho celku, to ukáže až čas.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D