FC Barcelona nepoľavuje ani v novom roku, keď si z Camp Nou odnáša Levante nádielku 3:0. Neskutočné akcie na ihrisku predvádzal Lionel Messi a takisto aj Luis Suárez.

FC Barcelona zostáva aj po 18. kole La Ligy neporazená a na prvej priečke španielskej ligy si užíva 9 bodový náskok pred Atléticom Madrid. Odveký rival “Biely balet” znova zaváhal a stráca na Kataláncov už priepastných 16 bodov.

Zápas s Levante priniesol okulahodiace akcie, keď pri prvom góle v 12. minúte Messi vyslal padáčikom Albu do šestnástky, ale ten mu hlavičkou ihneď vracal a Argentínčan z prvej poslal loptu koníčkom do bránky. Aj druhý gól z 38. minúty bol ako z ukážkovej knihy, keď zprava Sergi Roberto nacentroval na Suáreza a ten loptu delovkou upratal do siete. V nadstavenom čase lovil Oier loptu zo siete tretíkrát po krásnej akcii Paulinho – Messi – Paulinho, pričom Suárez loptu šibalsky prepúšťal na Brazilčna, ktorý už nemal problém skórovať do poloprázdnej bránky.

FC Barcelona : Levante 3:0 zostrih zápasu

Foto|Video: Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.