Barcelona je už niekoľko dní a v podstate už od leta 2017 spájaná s prestupom Philippeho Coutinha z Liverpoolu. Podľa posledných správ španielskeho portálu Diario Gol by ale hviezdny Lionel Messi chcel vidieť v katalánskom veľkoklube iného hráča.

Spomínaný portál sa odvoláva na zdroje blízke klubovému vedeniu a vyrukoval s informáciou, že Argentínčan Lionel Messi by chcel vidieť v Barcelone mladučkú superstar z Premier League. Tou je 21-ročný anglický záložník Dele Alli.

Ten už má na svojom konte 22 štartov za anglický národný tím a je veľkou oporou Tottenhamu, ktorému patrí od 2.februára 2015. V tejto sezóne odohral Dele vo všetkých súťažiach 25 zápasov s bilanciou 9 gólov a 10 asistencií.

Dele Alli

Aká by bola jeho cena pri prípadnom prestupe si momentálne nikto netrúfa odhadovať, ale je možné, že by sa jednalo o sumu 100 miliónov a viac. Taktiež je dobre známe, že vedenie Spurs nepredáva svoje klenoty len tak ľahko. Keď ale mohol Tottenham pustiť Garetha Balea do Realu Madrid, možno by mohol súhlasiť aj s prestupom Dele Alliho do Barcelony.

Zdroj: Diariogol.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk