Lionel Messi má v Barcelone výnimočné postavenie. Nielenže mu je do istej miery prispôsobená hra, ale má aj isté slovo v prestupovej politike klubu. V súčasnosti vraj vedeniu lídra La Ligy káže, aby urýchlene podpísalo vychádzajúcu hviezdu svetového futbalu.

V auguste 2017 podpísali Katalánci francúzskeho mladíka Dembélého, ten ale podľa španielskych médií Messimu príliš nevyhovuje. Sám futbalista bol počas prvých mesiacov vážne zranený, čo sa odrazilo aj na jeho výkonoch. Ľavé krídlo, ktoré malo patriť Dembélému, by mohlo byť v budúcnosti pod palcom stále len 18-ročného Justina Kluiverta, syna legendárneho Patricka Kluiverta.

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

O mladíka Ajaxu sa v súčasnosti zaujímajú mnohé popredné európske kluby, napríklad aj Manchester United. Práve preto vraj Messi urguje svojho zamestnávateľa, aby sa s jeho podpisol poponáhľal. Mladík nastúpil v tejto sezóne za holandský klub do 35 zápasov, strelil v nich 10 gólov, vrátane jedného hattricku.

Zdroj: Caughtoffice.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.