Prestupové leto 2021 neprinieslo zatiaľ nijaký prestup hviezdneho mena za obrovskú sumu. To by sa však malo čoskoro zmeniť. Prestupová sága, ktorá má počiatok ešte v minulom prestupovom lete pokračuje a tentokrát sa už s veľmi veľkou pravdepodobnosťou dotiahne do konca.

Manchester United chce priviesť na Old Trafford krídelníka Jadona Sancha. Na svetlo sveta prenikli informácie, že s mladým Angličanom už bol klub dohodnutý na sklonku minulého leta, lenže do Dortmundu neprišla adekvátna ponuka. Toto by sa však nemalo opakovať a United chcú útočníka Borussie za každú cenu. Nemecký Bild píše, že bundesligovému klubu pristála na stole prvá oficiálna ponuka Manchestru.

United núkajú za Sancha 70 miliónov eur, čo však Dortmund s vysokou pravdepodobnosťou neakceptuje. Cenovka je totiž nastavená na sumu 90 až 95 miliónov eur a tak bude musieť anglický gigant vyjednávať, alebo ponuku vylepšiť. Pozitívne pre Červených Diablov je, že so samotným Sanchom sú už dohodnutí, zmluva je pre neho prichystaná až do roku 2026.

sancho

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter