Romelu Lukaku patrí medzi najlepších hrotových útočníkov v Premier League, čo potvrdzuje 25 minulosezónnych gólov v drese Evertonu. Stále len 24-ročný útočník môže už v novej sezóne prekročiť hranicu 100 gólov v najvyššej anglickej súťaži. Otázkou však zostáva, v ktorom tíme sa mu to podarí.

V túto chvíľu je na 99% isté, že v Evertone, v ktorom pôsobil od roku 2013, už viac pôsobiť nebude. Od konca uplynulej sezóny sa hovorilo o boji Chelsea a Manchestru United. V Chelsea by mohol nahradiť Diega Costu, v Manchestri United zase Zlatana Ibrahimoviča.

Favoritom na jeho zisk bola podľa médií neustále londýnska Chelsea, ktorá bude obhajovať titul. Teraz však všetko nasvedčuje tomu, že mohutný belgický útočník zamieri na Old Trafford. Vedenie Manchestru už ponúklo Evertonu 75 miliónov libier, ktoré mal údajne tím z Liverpoolu prijať.

Uvidíme v tomto drese Lukakua v sezóne 2017/2018?

Sám Lukaku je teraz na dovolenke v USA spoločne s Paulom Pogbom, pričom by sa mali priamo odtiaľ pripojiť k zvyšku tímu do letnej prípravy, ktorej súčasťou bude aj americké turné.

Zdroj: givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.