hakimi real inter

Od čias príchodu Antonia Conteho na lavičku Interu Milán sa toho v tradičnom talianskom klube veľa vecí zmenilo k lepšiemu. Hráči si postupne zvykli na jeho taktiku 3-5-2 a hoci túto sezónu to na titul v Serie A stačiť nebude, v budúcej sezóne sa môžu diať veľké veci.

Do Interu totiž mieri veľká hviezda. 21-ročný krajný obranca Achraf Hakimi je síce hráčom Realu Madrid, no v súčasnosti mu končí dvojročné hosťovanie v Borussi Dortmund kde sa vypracoval na hráča svetového levelu čo sa týka postu pravého obrancu. Zahrať však dokáže aj vľavo a okrem toho je pre neho Conteho systém 3-5-2 absolútne vyhovujúcim, keďže Maročana to ako moderného krajného obrancu ťahá dopredu, kde môže ukázať svoju rýchlosť.

Do Realu Madrid by mala poputovať čiastka v hodnote 40 miliónov eur. Hakimi podľa posledných informácií sám uprednostňuje odchod z Madridu keďže dostať sa do základnej zostavy cez Zidanovho obľúbenca Daniho Carvajala, by nebolo nič jednoduché. V Interi sú jeho vyhliadky na základ oveľa lepšie. Ak by sa prestup potvrdil, pokojne môžeme označiť Inter za veľkého ašpiranta na titul v budúcej sezóne.

achraf hakimi

Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter