Zinedine Zidane ohlásil šokujúci koniec v Reale Madrid len pár dni po zisku tretej trofeje Ligy majstrov v rade. Ihneď sa začalo špekulovať o tom, kam povedú kroky tohto legendárneho Francúza. Ten si však dal na chvíľu s trénerstvom prestávku, no zdá sa, že sa celá situáciu o chvíľu zmení. 

Návrat bývalého francúzskeho reprezentanta na trénerskú lavičku sa čoraz viac približuje. Zidane sprevádzal na nedávnom zápase svojho syna Elyaza, ktorý aktuálne pôsobí v mládežníckom tíme Realu Madrid Infantil A pod trénerom Xabim Alonsom.

Zidane ihneď zaujal pozornosť miestnych médií a tie využili príležitosť, aby sa ho spýtali na jeho budúcnosť. Odpoveď Zidana ich zarazila a rozprúdila ďalšie diskusie: “Čoskoro sa plánujem vrátiť na trénerskú stoličku, pretože je to vec,ktorá ma baví a mám ju rád,” uviedol 46-ročný bývalý futbalista, ktorý tak opätovne rozvíril hladinu okolo svojej budúcnosti.

Najčastejšie sa spomína ako možný nástupca Josého Mourinha na lavičke Manchestru United. Portugalčanovi sa totiž nedarí podľa predstáv a dali mu to pocítiť už aj fanúšikovia “Červených diablov”. To ale nie je všetko!

Médiá už dokonca špekulujú aj o tom, koho si bývalý hráč a nedávno aj tréner Realu Madrid privedie do tímu. Britský denník The Mirror prišiel s informáciou o hráčoch ako James Rodriguéz, Toni Kroos, Thiago Alcântara a Edinson Cavani.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter