Kylian Mbappé je už približne tri roky najhodnotnejším futbalistom planéty. 23-ročný francúzsky útočník je už štyri roky majstrom sveta, s PSG dosiahol na množstvo trofejí, no kým nevyhrá Ligu majstrov, stále bude mať extra motiváciu.

Parížanom možno nie je súdené vyhrať túto súťaž, možno sa mýlime. Každopádne, v túto chvíľu sa zdá takmer isté, že vo dvoch najbližších sezónach sa o to budú pokúšať aj s Mbappém. Čo však v sezóne 2024-25?

Keďže Mbappé v hodine dvanástej prikývol na lukratívnu, ak to nie je slabé slovo, ponuku PSG a predĺžil o tri sezóny. V zákulisí sa ale povráva, že druhýkrát takto PSG nebude vyjednávať a práve leto 2024 bude v súvislosti s budúcnosťou v tom čase 25-ročného hráča dôležité.

Real Madrid, ktorý sa ho dlhodobo pokúšal získať, však podľa dostupných informácií nemá v pláne získať Mbappého. Ten nielenže pred pár mesiacmi sklamal všetkých na čele s prezidentom Florentinom Pérezom, ale aj celková politika klubu sa má zameriavať na iné ciele. Avšak nikdy nehovor nikdy. Možno práve aktuálne veľmi dobré hospodárenie vedenia Realu povedie o dva roky k tomu, že bude v tejto neľahkej dobe finančne najsilnejším hráčom na futbalovom poli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kylian Mbappé (@k.mbappe)

Zdroj: Football-espana | Foto: Instagram/K.mbappe