Slovenský futbalový obranca Martin Škrtel momentálne pôsobí v tureckej najvyššej súťaži, kde oblieka dres tamojšieho veľkoklubu Fenerbahce SK. Podľa posledných správ by mal ale zmeniť pôsobisko a za všetko môže jeho niekdajší spoluhráč z Liverpoolu Steven Gerrard!

Martin Škrtel bol dlhé roky jedným z najlepších obrancov na Ostrovoch, kde desať rokov hájil červené farby Liverpoolu FC. Spolu s ním zdieľal šatňu aj legendárny kapitán “The Reds” Steven Gerrard. Ten sa pred pár hodinami stal novým trénerom škótskeho mužstva Rangers FC, pričom viaceré športové portály informovali o tom, že jeho prvým cieľom v novej úlohe je priviesť do klubu svojho bývalého spoluhráča. Jeho prestupovou voľbou číslo 1 nie je nik iný, než Slovák Martin Škrtel.

Podľa portálu Sport Bible bude pre Martina v podstate nemožné odmietnuť túto ponuku, pretože s Gerrardom ho spája dlhoročné kamarátstvo a ostrovný futbal mu navyše maximálne sedí. Otázkou už len zostáva, či s jeho odchodom bude súhlasiť vedenie tureckého klubu, s ktorým má Martin Škrtel zmluvu do júna 2019. Jeho trhová hodnota je podľa webu Transfermarkt 3 milióny eur.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter