27-ročný taliansky útočník Mario Balotelli má skúseností na rozdávanie a počas svojej kariéry si už vyskúšal niekoľko veľkoklubov i tie priemernejšie. Kontroverzný forward nedávno prezradil, do ktorého svojho bývalého tímu by sa najradšej vrátil. 

Mario Balotelli začínal s profesionálnou kariérou v Interi Miláno, z ktorého po troch rokoch v lete 2010 zamieril do anglického Manchestru City. V januári 2013 opustil “Citizens” a vrátil sa do Milána, ale tentokrát sa stal hráčom tamojšieho AC.

V lete 2014 prišiel ďalší odchod z Talianska do Anglicka, tentokrát prestúpil do Liverpoolu FC. Počas dvoch rokov, kým patril “The Reds”, bol aj na polročnom hosťovaní v bývalom klube AC Miláno. V roku 2016 zamieril do francúzskeho OGC Nice.

Keď mal Mario Balotelli povedať, do ktorého klubu by sa najradšej vrátil, mnohí by čakali milánsky tím, ale pravda je iná. Nemecký protál Sport1 citoval jeho vyhlásenie, že by sa najradšej vrátil do Manchestru City a že za tento klub by hral aj zadarmo, keby mal takú možnosť.

Zdroj: Sport1.de | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D