Futbal je najpopulárnejším športom na planéte. Milióny fanúšikov preto prirodzene očakávajú aj vznik novej hry FIFA. Tá každoročne vychádza na jeseň. Tento rok to bude presne 28. septembra. Hodnotenia hráčov však poznáme už o čosi skôr a nás teší, že si v hre výrazne polepšil jeden z našich najlepších futbalistov súčasnosti.

Milanovi Škriniarovi vyšla minulá sezóna v talianskom Interi Miláno na výbornú. Bol skutočnou oporou zadných radov svojho klubu a skvelé výkony podával aj v reprezentačnom drese. To nenechalo bez povšimnutia ani ľudí, ktorí sa podieľali na tvorbe futbalovej hry FIFA.

V novej hry od EA Sports dostal 23-ročný stopér hodnotenie 85. Nepatrí teda do najlepšej stovky, no je to viac než slušné hodnotenie. Zo Slovákov ma vyššie hodnotenie iba Marek Hamšík. Tomu autori hry prisúdili 87 percent, podobne ako v minulom vydaní.

U slovenského obrancu však nastal výrazný nárast hodnotenia. Veď ešte v minulom ročníku mal iba 74 percentné hodnotenie. V móde Ultimated Team si ho tak už budete môcť zakúpiť nie na striebornej, ale na zlatej kartičke.

Hodnotenie Milana Škriniara FIFA 19

Hodnotenie Mareka Hamšíka FIFA 19

Zdroj|Foto: Twitter