Slovenský kapitán talianskeho klubu SSC Neapol Marek Hamšík pomohol svojmu tímu k zisku jedného bodu v zápase s Turínom, keď skóroval v 71. minúte. O jeho góle sa píše na viacerých prestížnych portáloch, pretože to bol jeho 100. gól v Serii A!

Marek Hamšík nastúpil proti Turínu na svoj 394. zápas v najvyššej talianskej súťaži a v 71. minúte presnou strelou posielal SSC do vedenia 2:1. Jeho zásah síce na body nestačil, ale kolonka 100 v počte vstietených gólov v Serii A určite nie je na zahodenie.

O jeho skvelom počine píšu hneď viaceré weby a objavil sa dokonca aj rozbor, ako tieto góly dosiahol. 57 z nich vsietil pravou nohou, 31 ľavou a 12 hlavou. Až 89 z nich padlo po strele v šestnástke, 11 z nich bolo po strele spoza nej. Sedemkrát skóroval z bieleho bodu. Marekovi Hamšíkovi ku 100. gólu srdečne gratulujeme!