Európsky superpohár je za nami. Real v ňom podľahol Atléticu Madrid 2:4 po predĺžení a mnohí tak začali bádať po príčinách prehry. Najviac sa spomína odchod Cristiana Ronalda, či to, že do tímu neprišlo žiadne z veľkých futbalových ofenzívnych mien. Brazílsky obranca Marcelo to však vidí inak a príčinu prehry by hľadal inde.

“Toto je futbal. Zvíťazí ten, kto urobí menej chýb,“ povedal po zápase Brazílčan. “Dnes večer sme zlyhali a nechceme to zopakovať. Protivník urobil menej chýb a víťazstvo si zaslúžil. Naše chyby boli možno spôsobené únavou alebo nedostatočným tréningom. Veľa z hráčov sa totiž k mužstvu z dôvodu pôsobenia na svetovom šampionáte, pridalo neskôr, ale to samozrejme nie je ospravedlnenie,“ dodala brazílska hviezda.

„Skoro celý zápas sme mali loptu pod našou kontrolou. Je ťažké začať s gólovým mankom hneď od úvodu. Potom sme nepremenili dve šance, ktoré obvykle zvykneme premieňať. Napriek prehre sme vydali zo seba to najlepšie. Musíme sa sústrediť iba na to, čo sme urobili dobre. Z duelu mám pozitívne pocity. Držali sme loptu, hrali sme ako jeden tím. Celá sezóna je ešte len pred nami. Mužstvo vyzerá dobre a je jednotné,” zakončil 30-ročný ľavý bek.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter