james rodriguez kolumbia

Syn legendárneho Diega Maradonu sa v rozhovore pre španielsky denník Marca rozhovoril o potenciálnom prestupe Jamesa Rodrigueza do Neapolu. Aj keď dosiaľ James nič s “Partenopei” nepodpísal, Maradona junior si myslí, že ho mesto bude vítať s otvorenou náručou. 

Po návrate Jamesa z hosťovania v Bayerne Mníchov späť do Realu by sa kolumbijčan nemal dlho zdržať v hlavnom meste Španielska. Aj keď sa nedávno objavili správy o záujme Atlética Madrid, James by mal byť tesne pred podpisom zmluvy s tímom Serie A. Veľkú radosť má z tohto (zatiaľ nepotvrdeného) transferu. Diego Maradona Junior, ktorého slávny otec sa stal počas svojho 7-ročného pôsobenia v Neapole stal tamojšou legendou.

Je to sen, že James prichádza do Neapola. Futbalista tejto kvality s jeho ľavou nohou, urobí tím silnejším.” prehlásil Talian. “Mesto ho privíta s otvorenou náručou a som si istý, že bude schopný predvádzať to najlepšie čo v sebe má,” povedal Maradona, ktorý sa narodil práve v Neapole počas otcovho pôsobenia v miestnom klube a aj preto má talianske občianstvo.

Jeho otec prežil v tomto meste úspešné momenty svojej kariéry s číslom 10 na drese.
Nedotýkaj sa čísla 10. Je to rodinné vlastníctvo,” varuje Maradona kolumbijskú hviezdu. “Boli tam isté špekulácie, že ho dajú Higuaínovi alebo Insignemu, ale musí to byť ako v NBA. Ak vyradíte číslo dresu, nesmiete ho použiť znova,” dodal 32-ročný syn Diega Maradonu.

diego maradona junior

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter