José Mourinho od svojho príchodu do Manchestru United v lete 2016 radikálne zmenil tvár tápajúceho mužstva. K tomu výrazne prispeli aj utratené obrovské peniaze za posily, medzi ktoré patria Pogba, Bailly, Mchitaryan či Matič.

Už dlhšiu dobu sa hovorí o tom, že klub najneskôr v lete 2018 opustí nielen Marouanne Fellaini, ale aj jeho kolega zo zálohy Ander Herrera a veterán Michael Carrick čoskoro s futbalom skončí. Podľa viacerých správ sa preto José Mourinho pozerá po ich náhrade v Reale Madrid, ktorý v minulosti sám trénoval.

Najnovšie informácie uvádzajú, že nie Casemiro ani Kroos, ale Mateo Kovačič by mohol v lete 2018 posilniť Manchester United. 23-ročný Chorvát prišiel do Madrid v roku 2015 z Interu Miláno a odvtedy nastúpil do viac než 80 duelov, no často do nich naskakoval len z lavičky náhradníkov.

Pre Mourinha by mohol byť tento futbalista ideálnym, veď je mladý, dobrý na lopte, podľa mnohých na svoj vek futbalovo inteligentný, relatívne dostupný a taktiež má dosť skúseností. Kovačič má za sebou viaceré vystúpia aj z Ligy majstrov či z chorvátskej reprezentácie, za ktorú si zahral aj na EURO 2016.

Zdroj: Thepeoplesperson.com | Foto: Twiiter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.