Paul Pogba zamieril v roku 2016 na Old Trafford z turínskeho Juventusu za viac než sto miliónov eur a stal sa najdrahším futbalistom histórie. Teraz sú United podľa anglického denníka The Sun krok od podpisu nemenej hodnotného stredopoliara.

Manchester United podľa spomínaného zdroja súhlasil s prestupovom sumou vo výške 80 miliónov libier (asi 91 miliónov eur) za srbského reprezentanta Sergeja Milinkoviča-Saviča. 23-ročný stredopoliar je od roku 2015 hráčom rímskeho Lazia.

Matičov kolega z reprezentácie by sa tak stal druhým najdrahším futbalistom v histórii klubu, pričom nie je vylúčené, že v prípade podpisu sa môže na ďalších bonusoch avizovaná suma ešte navýšiť. Bývalý hráč Vojvodiny Novi Sad či Genku by sa tak stal náhradou za kariéru končiaceho Carricka či Fellainiho, ktorý nepodpísal novú zmluvu.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.