Paulo Dybala sa v posledných týždňoch trošku vytráca zo zostavy Juventusu, o to viac však silnejú prestupové špekulácie ohľadom jeho osoby. Hráč, ktorý je spájaný s klubmi ako Barcelona či Real Madrid, mal padnúť do oka aj anglickému gigantovi. Lenže tá cena!

Manchester United stále nedosahuje také výsledky, aké by si vedenie klubu na čele s Mourinhom prialo. Viditeľné zlepšenie oproti predchádzajúcim rokom tam je, ale anglický gigant vraj stále poškuľuje po hviezdnych posilách. Jednou z nich by sa mohol stať argentínsky futbalista Paulo Dybala. Ten bol s odchodom z Talianska spájaný už v lete.

Vtedy vraj ale vedenie turínskeho Juventusu odmietlo všetky ponuky za Dybalu, ktoré mali prísť od Realu Madrid i Barcelony. Tentokrát údajne monitorujú situáciu okolo Dybalu ľudia z Manchestru United, ale vedenie “Starej dámy” malo oznámiť vysoké požiadavky. Cena Paula Dybalu sa totiž podľa nich momentálne pohybuje v rozmedzi 140-200 miliónov eur.

Mnoho žurnalistov pripúšťa, že odchod Dybalu z Juventusu je možný, ale prevláda názor, že by k nemu mohlo dôjsť až v lete 2018. Ako jedna z možných alternatív za neho je spomínaný napríklad Sergej Milinković-Savić z rímskeho Lazia. Veľmi negatívne komentáre však vzbudila cena 200 miliónov, ktorú má turínsky klub za Dybalu pýtať. Nakoľko je tento scenár relevantný, to ukáže až čas.

Zdroj: Bleacherreport.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D