Záujem špičkových veľkoklubov o slovenského obrancu Milana Škriniara sa čoraz zväčšuje. Po Atléticu Madrid, Barcelone či Chelsea, sa v posledných dňoch vo veľkom skloňuje meno anglického Manchestru City!

Milan Škriniar prišiel do Interu Miláno pred touto sezónou zo Sampdorie za 23 miliónov eur. Za milánsky klub odohral zatiaľ 18 ligových zápasov s bilanciou troch gólov a pridal aj jeden duel v talianskom pohári. V posledných týždňoch sa o ňom hovorí ako o jednom z najlepších mladých obrancov Európy, o čom svedčí aj fakt, že portál Goal ho zaradil do ideálnej zostavy prvej polovice sezóny v Serii A.

Milan Škriniar a Miranda

Po španielskych veľkokluboch či Chelsea sa začína špekulovať, že veľký interes má o Škriniara Manchester City. To však nie je všetko, pretože rodák zo Žiaru nad Hronom by mal byť pre Guardiolu dokonca tou najväčšou prioritou počas januárového prestupového okna a španielsky lodivod ho vraj označil za svoj prestupový cieľ číslo 1.

Otázna by však bola jeho cena, pretože Škriniarov agent sa nedávno nechal počuť, že ani suma 60 miliónov eur by nemusela byť pre vedenie Interu Miláno dostatočne zaujímavá na to, aby predali nášho reprezentanta. Začínajú sa objavovať aj špekulácie, že ak by City ponúkli za neho naozaj viac a Inter by súhlasil, Škriniar by sa mohol stať dokonca najdrahším obrancom histórie.

Skriniar Barcelona

Tým je momentálne o rok starší Francúz Benjamin Mendy, ktorý v lete 2017 prestúpil z AS Monaco práve do tímu Manchester City. Jeho cena bola pri tomto transfere 57,5 milióna eur. V drese lídra anglickej Premier League však 23-ročný Mendy odohral zatiaľ iba päť súťažných stretnutí.

Benjamin Mendy v drese Manchesteru City

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D