Už dlhšie sa špekuluje, že by káder Realu Madrid mohla v lete posilniť jedna z najväčších futbalových hviezd Francúzska, ale aj celého sveta Kylian Mbappé. Nebude to však ľahké, o čom svedčia aj slová prezidenta PSG, ktorý pomenoval aj konkrétnu čiastku, ktorú by zaňho údajne žiadal.

Špekulácie o príchode 20-ročného mladíka začali silnieť po návrat Zinedine Zidana na post hlavného trénera “Bieleho baletu”. Takáto posila by zaiste potešila nejedného fanúšika, ale aj francúzskeho kouča, ktorý sa údajne v podmienkach svojho návratu vyslovil za jeho získanie.

Florentino Pérez sa dokonca najnovšie nechal počuť, že by rád získal nie len Kyliana Mbappého, ale aj Neymara. To už nenechalo chladným majiteľa PSG. Nasser Al-Khelaifi preto poslal do Madridu a ostatným záujemcom jasný odkaz: “Chcete aby som povedal sumu za Kyliana? Viac ak miliarda eur. A aj keby dali miliardu eur, nepredal by som ho,” rázne skonštatoval popredný muž klub. Necháme sa teda prekvapiť, či bude svojmu slovu verný aj v počas leta.

Zdroj: Caughtoffside.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.