Hviezdny chorvátsky záložník Realu Madrid Luka Modrič, ktorý bol strojcom najväčších úspechov kráľovského tímu v posledných rokoch, pravdepodobne všetkých v Španielsku šokoval poslednými poskytnutými rozhovormi.

32-ročný Modrič získal počas doterajšieho pôsobenia v “Bielom balete” 4x trofej za víťaza Ligy majstrov, 3x UEFA Superpohár, 3x Majstrovstvá sveta klubov, 1x titul v La Lige, 1x španielsky pohár Copa del Rey a 2x španielsky Superpohár.

Na ceremoniáli udeľovania cien chorvátskym hráčom sa Modrič vrátil k poslednej výhre v milionárskej lige: “Vyzerá to tak, že to nedokážeme bez drámy. Tento rok to bola najťažšia cesta, odkedy som prišiel do Realu. Zdolali sme veľa šampiónov a nakoniec aj Liverpool, preto sme si trofej zaslúžili.”

Šikovný záložník pokračoval a ďalšími vyjadreniami, v ktorých dodal, že za úspech a slávu s chorvátskou reprezentáciou na blížiacich sa Majstrovstvách sveta by neváhal obetovať niektoré z jeho trofejí získaných v drese Realu Madrid. Je nádherné od Modriča počuť, ako si cení možnú výhru na MS v národnom tíme, ale práve pre tieto slová nemusia mať pochopenie verní zástancovia madridského klubu.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter