Tohtoročné letné prestupové obdobie bude skutočne vzrušujúcou periódou vo futbalovom svete. A čím bližšie k nemu budeme, tým viac prestupových špekulácií sa bude vynárať. Niektoré budú trocha pritiahnuté za vlasy, no iné budú vyznievať vcelku logicky.

A práve aktuálna prestupová špekulácia, ktorú vypustili na svetlo sveta španielske média dáva ozaj zmysel. Nedávno sme písali o údajných rokovaniach medzi Manchestrom United a Cristianom Ronaldom. Portugalčan je totiž nespokojný s uplynulými sezónami a vývojom klubu, preto by sa mohol v lete sťahovať inam. Očakáva sa, že taliansky veľkoklub nebude svojej hviezde hádzať polená pod nohy a prestupu brániť nebude. Lenže zdá sa, že práve odchodom CR7 by mohol Juventus vychytať top hráča.

cristiano ronaldo

Totižto pár mesiacov dozadu sa neslávne známy agent Mino Raiola vyjadril o svojom zverencovi Paulovi Pogbovi, že sa v Manchestri United necíti šťastný a v lete bude chcieť klub opustiť. Aké by bolo logické vyústenie situácie Ronalda a Pogbu? Ak by si Juventus s Manchestrom United vymenili svoje hviezdy.

Spokojné by boli všetky štyri zúčastnené strany, pretože Pogba by sa istotne rád vrátil do svojho bývalého klubu, Ronaldo detto. Samozrejme, do leta sa toho môže ešte udiať veľa, ale nerealistický scenár to rozhodne nie je. Ba práve naopak.

paul pogba prestup

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter