Fanúšikovia 18-násobného anglického šampióna z Liverpoolu čakajú na tej devätnásty už celé tri desaťročia. Aktuálne sa zdá, že ich o vytúženú trofej nemá kto obrať. Napriek tomu si niektorí myslia, že k dokonalosti tomuto celku ešte niečo chýba.

Liverpool má až neuveriteľne zohraté ofenzívne trio Mané-Firmino-Salah, množstvo zaujímavých a navzájom sa dopĺňajúcich stredopoliarov, v defenzíve nenahraditeľného van Dijka a v neposlednom rade moderných krajných obrancov Robertsona a Alexandra-Arnolda. Chrbát im navyše kryje brazílsky brankár Alisson Becker. Obhajca titulu v Lige Majstrov je podľa mnohých veľkým kandidátom na zopakovanie tohto úspechu, čím by zkompletizoval finálový hattrick, veď v roku 2018 Klopp doviedol svojich zverencov k “druhému miestu”, keď ich zdolal Real Madrid.

Podľa fanúšikov liverpoolskeho klubu mu má stáť na ceste k dokonalosti ešte jeden posledný krok. Tým má byť zisk žiadaného stopéra neapolského SSC – Senegalčana Kalidou Koulibalyho. O jeho služby sa údajne zaujíma celá rada veľkoklubov, no priaznivcu LFC veria, že by sa mal Klopp pokúsiť doviesť ho do Liverpoolu.

Na poste stopéra sa popri van Dijkovi striedajú Gomez, Lovren a Matip. Všetci z nich majú svoje kvality, no nik z nich podľa reakcií priaznivcov aktuálneho suverénneho lídra Premier League nie je hráčov svetového formátu, na rozdiel od Koulibalyho. „Ako fanúšik by som chcel Kloppovi povedať, že ak má v pláne nejako posilniť káder, tak nech sa zameria práve na neho,“ znela reakcia jedného z fanúšikov na sociálnej sieti Twitter, ktorá si vyžiadala množstvo kladných reakcií. Aj vy si myslíte, že práve tento post potrebuje Liverpool posilniť, napríklad na úkor nejakého ďalšieho útočníka?

Zdroj: Paisleygates.com | Foto: Twitter