Získať do tímu skvelého hráča, ktorý patrí k oporám aktuálneho zamestnávateľa, je vždy pozitívnym momentom. Alebo že by nie? Výnimkou potvrdzujúcou pravidlo by mohlo byť angažovanie Nabila Fekira do Liverpoolu.

Liverpool FC prežíva skvelú sezónu a čerešničkou na torte by mohol byť šiesty triumf v prestížnej súťaži, ktorým by sa tím z Anfield Road osamostatnil na treťom mieste historickej tabuľky. Veľkú zásluhu má na tom predovšetkým skvele zostavený tím na čele s hviezdnym ofenzívnym triom Salah, Firmino, Mané, ktoré je podľa mnohých vôbec najlepším v súčasnom futbale.

24-ročný Nabi Fekir pôsobí od roku 2011 v Lyone, kde sa postupom času vypracoval na oporu. Ofenzívny záložník strelil vo všetkých súťažiach v aktuálnom ročníku už 22 gólov a spoločne so španielskym útočníkom Marianom sú v tomto ohľade ťahúňmi svojho celku. Ten je dve kolá pred koncom Ligue 1 na druhom mieste zaručujúcom istú účasť v skupinovej fáze Ligy majstrov.

Práve Fekir by síce mohol byť pred “The Reds” dobrou posilou, no fanúšikovia by ho radšej v tíme nevideli. Nieže by sa nejako previnil voči Liverpoolu, no hovorí sa o ňom ako o prvej voľbe v prípade, že klub opustí Mohamed Salah. A prísť o egyptský “zázrak” pochopiteľne priaznivci nechcú.

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.