V stredu v pohári Copa del Rey utrpela FC Barcelona proti Espanyolu prvú prehru sezóny. Po zápase mal byť Lionel Messi rozčúlený a žiadal, aby jeden hráč už nikdy za Kataláncov nehral.

Podľa španielskeho Diario Gol argentínska hviezda žiadala okamžité predanie pravého obráncu Aleixa Vidala. Takisto aj tréner Valverde si nepraje zotrvanie Španiela na Camp Nou, pretože nepresvedčil pri vzácnom štarte, nakoľko nedostáva veľa príležitostí.

Takto oslavoval Vidal gól v El Clásicu.

O odchode Vidala sa hovorilo už dlhšie a posledné informácie hovoria, že jeho prestup je na spadnutie. Smerovať by mal naspäť do andalúzskeho tímu Sevila FC, keď na štadióne Ramón Sánchez Pizjuán pôsobil pred prestupom do Barcelony.

Návrat do Sevilly má byť permanentný a “Blaugranas” za tento transfer zinkasujú okolo 8 miliónov eur, pričom sa ešte jedná o možných bonusoch v hodnote 6 miliónov eur. Aleix Vidal prišiel do Barcelony tri roky dozadu za 22 miliónov eur.

Aleix Vidal už obliekal dres Sevilla FC.

Zdroj: Express.co.uk, Marca.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.