Okolo budúcnosti Lionela Messiho je stále rušno. Aj keď už existujú konkrétne náznaky, kde by mohol Argentínčan hrávať v budúcnosti, oficiálne stále nie je nič potvrdené. Čo to však mohli naznačiť slová športového riaditeľa Pariža St. Germain, Leonarda.

Klub z hlavného mesta Francúzka nešľape v tejto sezóne ako po minulé roky a v Ligue 1 mu robia v tomto ročníku veľkú konkurenciu predovšetkým Lyon a Lille. PSG však nebojuje momentálne len v lige, ale aj na poli prestupov. Špekulovalo sa, že Parížania majú záujem o Lionela Messiho. Pravda či lož? Čo to naznačil brazílsky športový riaditeľ, Leonardo.

“Svetoví hráči ako Messi boli vždy na zozname záujmov PSG. Ale toto samozrejme nie je správny čas hovoriť, alebo snívať o tomto,” vyjadril sa bývalý záložník Brazílie, ktorý vysvetlil, že momentálne je témou číslo jedna predĺženie kontraktov Kyliana Mbappého a Neymara. Messiho tak PSG nezatracuje úplne, no z jeho posledných vyjadrení to vyzerá skôr tak, že by chcel ukončiť svoju kariéru v Barcelone. Paríž však záujem v podstate potvrdil a v lete môže poriadne zamiešať kartami.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter