Argentínsky kanonier Mauro Icardi je už dlhšiu dobu spájaný s Realom Madrid a niektoré špekulácie hovorili o tom, že do španielskej La Ligy by mal zamieriť už v januári. Taktiež médiami kolovala informácia, že oba kluby sa už dohodli na lekárskej prehliadke. Teraz sa k tomu vyjadril sám hráč!

Mauro Icardi začínal so seniorským futbalom v roku 2011 v talianskej Sampdorii a o dva roky neskôr sa stal hráčom slávneho Interu Miláno. Dnes je 24-ročný útočník kapitánom milánskeho celku i jeho veľkým ťahúnom, pretože v tomto ročníku má po 16 zápasoch Serie A na svojom konte rovnaký počet gólov.

Rodák z Rosaria je už pár týždňov spájaný s prestupom do Realu Madrid. V Španielsku už Icardi pôsobil, keď počas juniorských čias obliekal napríklad aj dres mládežníckeho celku Barcelony. Podľa posledných správ sa Inter a “Biely balet” už mali dohodnúť na tom, že v januári podstúpi v Madride lekársku prehliadku.

Aká je pravda? Mauro Icardi sa k celej situácii vyjadril jasne, pričom jeho slová citoval portál Give Me Sport. „Lekárska prehliadka v Reale Madrid? To je “nonsens”. Opakujem, moje ciele sú jasné: Chcem niečo vyhrať v drese Interu Miláno!“

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D