Paul Pogba chce odísť z Manchestru United. V tomto duchu sa pár týždňov dozadu vyjadril Francúzov kontroverzný agent Mino Raiola. Silné slová, ktoré sa s určitosťou uskutočnia, otázkou je kedy. V januári sa prestupy tak veľkých hráčov nezvyknú diať, reálnejšie je leto.

Bývalého obrancu Manchestru United, Ria Ferdinanda však humbuk okolo Paula Pogbu takpovediac netrápi. Skôr sa zaujíma o kvalitného záložníka Aston Villy, Jacka Grealisha. Ferdinand verí, že 25-ročný rodák z Birminghamu by si zaslúžil hrať za väčší klub, akým je Aston Villa.

“Nezaujíma ma, či Pogba odíde alebo nie. Grealish je môj človek! Poznám ho už od jeho tínedžerského veku, keď prišiel do mojej reštaurácie a ja som mu daroval lístky na zápas. Je to skvelý človek s úžasnou rodinou, ktorý miluje futbal. Ak by som bol manažérom top klubu v Anglicku, nenechal by som ho čakať. Išiel by som si pre neho!” povedal Ferdinand, ktorý hrával v Manchestri dlhých 12 rokov.

Jack Grealish je skutočnou kométou Premier League a od minulej sezóny je okolo neho poriadne rušno. Skvelé výkony na ihrisku si vyslúžili údajný záujem práve Manchestru United, ktorý okolo neho krúžil v lete. Napokon sa však nič neudialo a Grealish predĺžil zmluvu vo Villa Parku až do roku 2025. Jeho trhová hodnota je momentálne na úrovni 50 miliónov eur a práve on je hlavným strojcom parádnej sezóny svojho klubu, ktorý sa nachádza v prvej polovici tabuľky Premier League. No kapitola Manchestru nemusí byť uzavretá a možno sa vedenie klubu pozrie práve na Grealisha ako na náhradu za Pogbu v lete.

Zdroj: Goal.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter