Známy slovenský fyzioterapeut Tomáš Kulan si môže do svojho dlhého radu hviezdnych klientov môže pripísať ďalšie zvučné meno. Je ním Ivan Buchinger, jediný Slovák, ktorý sa v oktagone postavil Conorovi McGregorovi. 

Ivan Buchinger podstúpil pred pár týždňami náročnú operáciu ramenného kĺbu. Ako hlavný pilier v rekonvalescencii mu pomáha športový fyzioterapeut Tomáš Kulan. “Ivan ma oslovil s prosbou o pomoc v rehabilitačnom procese. Nezaváhal som ani sekundu a okamžite som Ivana navštívil a nastavili sme si presný rehabilitačným plán,” vysvetľuje Kulan.

Buki je jeden z trojice najúspešnejších bojovníkov MMA na Slovensku. Fantastický zemiar pôvodom z Gabčíkova má na svojom konte už 37 výhier. Až 23 z nich bolo na submission a prehral iba sedemkrát.

“Ivan je pre mňa legenda spolu s Attilom Veghom a Ilija Škondricom. Pre mnohých, ktorí nevedia, Ivan je jediný Slovák, ktorý má zápas so slávnym Conorom McGregorom . Rehabilitácia pokračuje chvála pánubohu podľa plánu a čoskoro budeme môcť vidieť Ivana v plnej sile,” teší sa na spoluprácu Tomáš. Držíme chalanom prsty a tešíme sa, kedy sympatického Ivana uvidíme v oktagone.

Foto: archív Tomaš Kulan, Instagram, Twitter