Len pred pár hodinami obletela športové portály futbalová jedenástka roka 2017 zložená podľa hlasovania fanúšikov na oficiálnej stránke UEFA. Ktorý hráč však získal najviac hlasov? 

Do tejto jedenástky sa napríklad nedostali Neymar alebo taký Mbappé, čo viacerým priaznivcom (podľa komentárov na sociálnych sieťach) vadilo. Taktiež nie každý sa zhodoval s voľbou Gigiho Buffona, pričom sa často objavil názor, že talianska legenda sa do tejto zostavy dostala viac kvôli zásluhám, než za svoje výkony v roku 2017.

Zostava roka 2017 podľa hlasovania fanúšikov

Kto však dostal najviac hlasov? Ak by ste tipovali niekoho z dvojice Messi/Ronaldo, budete prekvapení. Prvý menovaný však skončil na treťom mieste, keď získal 477 036 hlasov. Prvé dve miesta ale obsadili hráči Realu Madrid.

Na druhej priečke sa ocitol Marcelo s počtom 558 495 hlasov. Absolútnym lídrom v počte hlasov od fanúšikov sa stal celkom prekvapujúco jeho spoluhráč a kapitán “Los Blancos” Sergio Ramos, ktorý dostal až 588 315 hlasov. Komu by ste dali svoj hlas vy?

Zdroj|Foto: Facebook, Uefa.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D