Od chvíle, keď nemilosrdný osemfinálový žreb Ligy majstrov rozhodol, že Real Madrid alebo PSG sa so súťažou rozlúči už v osemfinále, vedú sa o tom diskusie. Pri pohľade na zostavu, výkony a formu francúzskeho celku je nepravdepodobné, že by ho niekto dokázal zdolať. Predstaviť si však Real Madrid v roli outsidera je náročná úloha.

Tieto dva timy boli pred začiatkom súťaže spoločne s Barcelonou a Bayernom označované za superfavoritov, postúpiť však môže z pochopiteľných dôvodov len jeden z nich. Každý fanúšik si určite spomenie, ako dopadlo posledné meranie síl PSG so španielskym súperom v osemfinále LM. Na jar totižto museli Parížania prekusnúť vyradenie od Barcelony, hoci doma vyhrali 4:0.

Tieto dva tímy sa stretli spolu naposledy na jeseň 2015 v skupinovej fáze tejto súťaže, pričom jediný gól tohto “dvojzápasu” strelil v Madride atypický strelec Nacho. Na jar to ale bude iný dvojzápas s novými okolnosťami. Na stránke prestížneho španielskeho magazínu Marca okamžite po žrebe pribudla anketa, v ktorej sa mohli fanúšikovia vyjadriť k tomu, kto postúpi. Za jediný deň sa do nej zapojilo viac než 60 tisíc fanúšikov a dopadla nasledovne.

Čo vy na to? Stotožňujete sa s takýmto výsledkom alebo niektorý tím favorizujete jednoznačne?

Dvojzápas Real Madrid vs. PSG dopadne:

Loading ... Loading ...

Zdroj|Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.