FC Barcelona v súčasnosti dominuje španielskej La Lige a zatiaľ má veľmi dobre rozohratý boj o ligový titul. Uruguajský kanonier Luis Suárez má však už 30 rokov, kto ho v budúcnosti v klube nahradí? 

Podľa posledných správ sa skauti katalánskeho veľkoklubu zamerali na objav minulej sezóny. Tým je 23-ročný Talian Andrea Belotti pôsobiaci v FC Turín. Mladý útočník v minulom ročníku doslova strelecky explodoval, keď nasúkal súperom v Serii A 26 presných zásahov. V tomto ročníku to však až také oslnivé nie je, po 15 dueloch má na konte len štyri góly.

Podľa správ portálu Calcio Mercato boli nedávno dvaja zástupcovia Barcelony v Taliansku, kde sa mali zamerať na budúce možné posily do obrany. Športového riaditeľa Barcelony Roberta Fernandeza a šéfa skautov “Blaugranas” Urbana Ortegu zaujal ale aj Belotti. Mladý útočník by sa vraj mohol stať alternatívou za Luisa Suáreza a neskôr jeho plnohodnotnou náhradou.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D