Aj keď je Neymar stále hráčom francúzskeho majstra Paris Saint-Germain FC, už dlhšie sa hovorí o jeho odchode. Najnovšie sa hviezdnemu útočníkovi, ktorý sa túži vrátiť do FC Barcelony, podarilo svoj aktuálne klub poriadne zosmiešniť.

Neymar poskytol počas nedávneho turnaja s názvom Red Bull Neymar Jr’s Five, ktorý sa konal v jeho rodnej Brazílii, rozhovor tamojším novinárom. Na otázku, aká je jeho najlepšia futbalová spomienka, chvíľu neodpovedal, ale po zamyslení prišla šokujúca odpoveď: “Mojou najkrajšou spomienkou bolo, keď sa nám s Barcelonou podarilo vyradiť PSG. Keď sme dali 6. gól, taký pocit som nikdy predtým nezažil. Bolo to niečo neskutočné,” šokujúco prehlásil 27-ročný útočník.

Brazílčan vravel o odvetnom osemfinálovom zápase Ligy šampiónov zo sezóny 2016/2017, kedy PSG najskôr doma vysoko porazilo Barcelonu 4:0, ale v odvetnom duely prišiel nevídaný obrat. Barcelona zvíťazila 6:1 a po celkovom skóre 6:5 postúpila do štvrťfinále turnaja, kde ale nestačila na taliansky Juventus. V spomínanej odvete bol práve Neymar dvojgólovým hrdinom.

Zdroj: Twitter | Foto|Video: Twitter