Real Madrid môže v aktuálnom ročníku pomýšľať ešte na dve trofeje, a to tie najcennejšie. Po zahanbujúcom vypadnutí s Alcoyanom v Copa del Rey a prehre s Bilbaom v španielskom superpohári si môže ešte slávny klub napraviť reputáciu v La Lige, kde je aktuálne druhý, a podobne tak v Lige Majstrov.

Každopádne ale potrebuje vyriešiť problémy v ofenzíve. Hoci menoslov Benzema, Hazard, Asensio, Rodrygo, VInícius a Mariano znie hviezdne, reálne ale títo hráči s výnimkou francúzskeho kanoniera svoj gólostroj v aktuálnom ročníku nenaštartovali. Za všetko hovorí fakt, že druhým najlepším strelcom klubu je Casemiro.

Vyriešiť tento problém by mohol podľa talianskych médií príchod 34-ročného bosenského kanoniera Edina Džeka. Samozrejme, v jeho prípade sa o nejaké dlhodobé riešenie jednať nemôže, no fakt, že strieľa góly v AS Ríme a predtým bol obávaný aj ako hráč Wolfsburgu a Manchestru City, podobne tak ako reprezentačné 59-gólové eso. V aktuálnom ročníku stihol za 1300 minút streliť naprieč súťažami osem gólov, sedem z nich v Serie A. Jeho súčasná trhová cena je okolo 8 miliónov eur.Zdroj: Transfermarketweb.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter