Na trhu s voľnými hráčmi sa aktuálne nachádza viacero zaujímavých mien. Medzi nimi figuruje aj kontroverzný taliansky útočník Mario Balotelli. Ten by sa najnovšie mohol stať spoluhráčom jedného zo slovenských hráčov.

Taliansky reprezentant doteraz pôsobil v kluboch ako Liverpool FC, AC Miláno, Manchester City, či Inter Miláno. Naposledy hájil farby francúzskeho celku Olympique Marseille, kde nepredĺžil kontrakt a stal sa voľným hráčom.

Sky Sport Italia však prišla s informáciou, že to tak dlho neostane. 29-ročný ofenzívny hráč sa mal dohodnúť na novej zmluve s celkom Brescia Calcio. Ten v minulej sezóne triumfoval v druhej talianskej lige a tak sa v nasledujúcej sezóne predstaví v Serie A.

Zaujímavosťou je, že v kádri tohto klubu pôsobí aj slovenský záložník Nikolas Špalek. 22-ročný Slovák prišiel na Apeninský polostrov v januári 2018 z MŠK Žilina. Balotelli má už so slovenskými hráčmi skúsenosti, keďže v Liverpoole pôsobil po boku Martina Škrtela a v Marseille si krátko zahral s Tomášom Hubočanom.

mario balotelli marseille

Zdroj: Theguardian.com, Sport.sk | Foto: Twitter