Všetci profesionálni, ale i amatérski futbalisti si prejdú vo svojej kariére obdobím, ktoré sa nazýva kríza. Ich výkony nie sú optimálne a na ihrisku sa viac trápia ako by vedeli pomôcť svojmu tímu. Takto môžeme označiť situáciu Paula Pogbu v tejto sezóne.

27-ročný záložník rozhodne neprežíva dobré obdobie svojej kariéry. V tejto sezóne odohral len dva celé zápasy a to proti Tottenhamu pri výhre 6-1 a pri prehre 0-1 s Arsenalom. Aj to svedčí, že Francúz nie je vôbec vo forme a na pohode mu nepridávajú ani zranenia, s ktorými laboruje. O tejto svojej nelichotivej situácií sa vyjadril aj on sám.

“Toto obdobie mojej kariéry som ešte nezažil. Zvykol som hrávať celé zápasy a byť vo svojom rytme, čo sa však náhle zmenilo. Mám však pocit, že sa do toho znovu dostávam, znova objavujem svoju formu. To je časť môjho výkonu, ktorú potrebujem produkovať, a ktorú potrebujem robiť konzistentne,” vyjadril sa Pogba, ktorý ospevoval novembrovú reprezentačnú prestávku.

“Hrať za Francúzsko je pre mňa ako otvorené okno. Je to nádych čerstvého vzduchu keď tu prídem. Máme ozaj fantastickú zostavu. Všetci sa cítime dobre, keď sa tu spolu stretneme. Neznamená to, že si to neužívame na klubovej úrovni, ale nie je to to isté,” povedal Pogba, ktorý ma zmluvu na Old Trafford do roku 2022. No nie je vôbec isté, že Francúz splní svoju zmluvu. V lete bude okolo neho poriadne rušno pretože predovšetkým Juventus javí záujem o svojho ex-hráča a Pogba sa v minulosti sám vyslovil, že raz by sa tam možno vrátil.

Zdroj: Talksport.com | Foto: Twitter