V predošlej sezóne bola Serie A konečne pomerne vyrovnaná, teda máme na mysli boj o titul. Juventus síce zodvihol trofej po 36. krát a zároveň už v deviatej sezóne v rade, no Inter Miláno za ním finišoval len s bodov stratou, zatiaľ čo Lazio a Atalanta boli len päť bodov Turínčanmi.

Podľa bookmakerov má byť tentokrát Juve opäť favoritom, no je to približne “50 na 50”, či získa desiaty titul v rade alebo nie. Najväčším súperom má byť vicemajster a finalista Európskej ligy – Inter, zatiaľ čo s trošku väčším odstupom nasleduje kvarteto Atalanta, Neapol, AC Miláno a Lazio. My sme boli opäť zvedaví aj na váš názor a v tomto článku sa vás pýtali, či veríte Juve na opätovný titul. Do ankety sa vás zapojilo viac než 1400 a výsledky sú nasledovné.

Ako môžete vidieť, 30% z vás verí, že séria Juventusu sa skončí. A teda približne každý tretí hlasujúci. Nie je to síce úplne zanedbateľné číslo, no vzhľadom k tomu, že najmä Inter má momentálne veľmi slušný potenciál v kabíne, tak je relatívne nízke. “Starej dáme” verí teda približne 1000 hlasujúcich, zatiaľ čo Interu len asi 260. A napríklad tretiemu AC Milánu už len cca 70.

paulo dybala juventus

Zdroj: Športovýmagazín.sk | Foto: Twitter