O budúcnosti Garetha Balea sa špekuluje už veľmi dlho. Viaceré hlasy z tábora Realu Madrid hovoria o jeho odchode, on sám by však najradšej ostal. Najnovšie však média prišli s informáciou o ponuke, ktorá by mohla presvedčiť Real Madrid aj samotného hráča, aby napokon s prestupom súhlasili.

30-ročný útočník prišiel do metropoly Španielska v roku 2013 z Tottenhamu Hotspur a práve tam by sa mohol čoskoro vrátiť. Finalista Ligy majstrov údajne za jeho služby ponúka 50 až 60 miliónov eur, no má jednu podmienku.

Vedenie “Kohútov” avizuje, že si nebude môcť dovoliť poskytnúť Baleovi jeho súčasný plat a je ochotné zaplatiť mu len polovicu. Bale má pritom zmluvu platnú ešte na tri roky a ročne si príde na 17 miliónov eur. Polovicu sumy by mu preto musel doplatiť Real Madrid.

Samotného hráča by však táto ponuka mohla presvedčiť. Po nevydarenej sezóne by mu práve jeho staré pôsobisko mohlo priniesť potrebný pokoj na kopačky a prinavrátiť ho do formy. Otázny je však postoj “Los Blancos” a ich ochota vyplatiť mu polovicu zostávajúceho kontraktu.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter