Situácia sa v Manchestri United po odchode Josého Mourinha radikálne zmenila, avšak jedna z potrieb predsa len naďalej pretrváva. Tou je nutnosť posilniť stred obrany a práve to by mohlo vyriešiť vedenie tým, že zaplatí výkupnú klauzulu jednej z potencionálnych posíl.

Aj keď nový dočasný tréner Ole Gunnar Solskjær avizoval, že neplánuje priviesť žiadne posily, stredný obranca by predsa len mohol prísť a to najneskôr v lete. Podľa španielskeho denníku Marca sa totiž Real Madrid snaží podpísať mladého zadáka Édera Militãoa a tak sa “Červení diabli” pre zmenu pokúsia pozrieť inam.

Ich cieľom by mal byť Kostas Manolas, ktorý aktuálne oblieka dres talianskeho AS Rím. 27-ročný obranca má mať vo svojej zmluve výkupnú klauzulu, ktorá presahuje 30 miliónov libier. Práve tu by mal byť anglický klub ochotný zaplatiť a priviesť ho tak na Old Trafford.

Po neúspechoch o získanie hráčov ako Toby Alderweireld, Harry Maguire a Yerry Mina by sa tak konečne mohol v Manchestri zjaviť kvalitný obranca. Mimochodom, prestupová hodnota gréckeho obrancu sa odhaduje asi na 40 miliónov libier a tak by sa jednalo o výhodnú kúpu aj z finančného hľadiska.

Kostas Manolas – najlepšie momenty

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.