Nedorozumenie alebo o čo vlastne týmto ťahom išlo vedeniu Realu Madrid? Los Blancos budú mať v tejto sezóne k dispozícií 3 hrotových útočníkov z A-tímu: Karima Benzemu, Mariana Díaza a Luku Jovića. Malo by to ale byť inak, alebo možno ani nie?

Celú túto ságu začal Borja Mayoral, ktorého Real Madrid poslal na hosťovanie do AS Rím. Ten povedal, že Zinedine Zidane si chcel nechať v klube jeho a na hosťovanie naopak poslať Luku Jovića, ktorý v premiérovej sezóne totálne vyhorel. Na Mayoralové slová reagoval hneď srbský útočník, ktorý povedal, že má možno pravdu, a že nech sa média radšej spýtajú samotného klubu.

Do toho všetkého sa zapojil aj samotný tréner Zinedine Zidane, ktorý zareagoval na slová oboch hráčov. “Rozhovory, ktoré mám s mojimi hráčmi ostávajú za zatvorenými dverami. Sú súkromné a ostávajú v šatni. Nebudem hovoriť i tom, čo sa deje v klube a s týmito hráčmi. Rozhovory s nimi ostanú súkromné,” povedal nejasne Francúz.

borja mayoral

Napokon však nepriamo načrtol odpoveď tým, že Srbovi chcel pravdepodobne nasledujúcimi slovami dvihnúť sebavedomie. “Jović je hráčom Realu Madrid, chcem ho tu mať. Veľa ľudí môže mať svoj názor, majú na to právo a my s tým musíme žiť. Jović je však hráčom Realu,” uzavrel Zidane.

Tak ako to napokon bolo a kto to celé pomotal? Zidane chcel údajne Jovića poslať na hosťovanie a nechať si Mayorala, čo nepriamo potvrdil aj samotný Srb. Prečo však vedenie urobilo presný opak? Konšpirovať teraz nebudeme a preto to zatiaľ ostáva záhadou. Časom sa to možno vyjasní.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter