Carlo Ancelotti v ňom videl veľký potenciál, na základe toho odmietol ponuku Realu Madrid. Anglicko reprezentoval v kategóriách U16, U17, U19, U20 i U21, za Chelsea stihol ako teenager odohrať 22 stretnutí, no do dnes bol voľným hráčom, o ktorého nebol záujem.

Spomínate si na futbalistu, ktorý mal vo FIFE 12 potenciál 86 a volal sa Josh McEachran? Možno áno. Každopádne, jeho veľmi nádejne rozbiehajúca sa kariéra nabrala celkom iný smer, v aký dúfala anglická verejnosť i on sám. Chelsea patril oficiálne až do roku 2015, dokedy si prešiel piatimi sezónnymi hosťovaniami v anglických kluboch a zavítal dokonca aj do Holandska.

Za dnes už 28-ročného stredopoliara následne v lete 2015 ako posledný zaplatil Brentford. V jeho drese strávil štyri druholigové sezóny, aby následne ako voľný hráč zamieril do Birminghamu. Po jedinej nevydarenej sezóne sa ešte nestal voľným hráčom, čo sa zmenilo k 1. februáru 2021, keďže za celú jeseň si nepripísal ani jediný štart. Do dnes bol teda Josh McEachran bez klubu, a ako v rozhovore pre Goal.com priznal, ľutuje, že nevyužil záujmu Realu Madrid. Otázkou ostáva, či by mu to bolo k niečomu platné. Teraz, 1. marca sa ale dohodol na angažmáne v Milton Keynes Dons z League One (3. anglická liga).

> PREČÍTAJTE SI AJ O PRESTUPOVOM KIKSE REALU MADRID <

Mimochodom, jeho aktuálna tržná hodnota má byť 800 tisíc eur, vďaka čomu sa medzi Angličanmi podľa Transfermarkt delí o 422. miesto, vrámci League One je 28., no ak ho to ale poteší, vo Fortuna lige by sa delil s Vladimírom Weissom o 6. priečku.

Zdroj: Goal.com, Transfermarkt.com, Športovýmagazín.sk | Foto: Twitter