katastrofa

V Tottenhame mal vraj reštartovať svoju kariéru, posunúť sa späť na vrchol a doviesť Spurs konečne k nejakému veľkému úspechu. Aká je realita? 3 zápasy, neviditeľný výkon, trápenie a ani jediný gól alebo asistencia. Dokedy s ním bude mať Mourinho trpezlivosť?

Poďme sa spoločne pozrieť na Baleovu štatistiku v zápase Európskej ligy proti Antverpám, kde Kohúti podľahli outsidrovi 0-1. Walesan odohral 58 minút, počas ktorých mal chabých 37 dotykov s loptou, 24 prihrávok, 2 strely (ani jedna na bránu) a jeden vyhratý súboj. Žiadna vytvorená šanca, žiadna kľúčová prihrávka ba čo viac, žiaden vyhratý vzdušný súboj.

Tak čo, stáli za Baleovými chabými výkonmi v Reale nevďační fanúšikovia? Alebo žeby Zinedine Zidane? Nie, ani jedno, ani druhé. Bale je vo veľkej kríze, z ktorej sa však potrebuje vyhrabať. Potrebuje sa aklimatizovať a začať podávať výkony hodné Premier League a to čím skôr. Skôr ako Mourinhovi dôjde trpezlivosť. Pretože ak nie, táto sezóna môže byť pre neho poslednou v poprednom veľkoklube.

Katastrofálny Baleov výkon proti Antverpám:

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter | Video: Youtube/Hugo Prods