Len pred pár mesiacmi taliansky Juventus šokoval svet, keď v lete z Realu Madrid za 117 miliónov eur dotiahol do svojho kádra hviezdneho Cristiana Ronalda.

Špičkovými hráčmi nabitý káder „Starej dámy“ v Serii A valcuje jedného súpera za druhým a na čele tabuľky má priepastný 13-bodový náskok. V Lige majstrov ešte tiež nepovedal posledné slovo. Hoci je Cristiano Ronaldo najlepším strelcom talianskej ligy, vedenie turínskeho klubu by svoju ofenzívnu silu ešte rado zvýšilo. Aspoň teda podľa francúzskeho denníka Le10sport, ktorý tvrdí, že Juventus sa v lete pokúsi získať ďalšiu superstar svetového futbalu.

Má ísť o jedného z dvojice Kylian Mbappé a Mohamed Salah. Obaja futbalisti patria medzi to najlepšie, čo do ofenzívy kluby môžu na prestupovom trhu zohnať. Práve mladučký Francúz Mbappé má byť pre Juventus prioritou. PSG však svojho hráča pustí iba ťažko, a preto majú mať „bianconeri“ záložný plán v podobe zisku Mohameda Salaha.

Špekulácie o možnom prestupe jedného z futbalistov do Turína nabrali na obrátkach najmä po tom, ako prestížna talianska rádio stanica Rai Uno vyspovedala športového riaditeľa Juventusu Fabia Paraticiho. Ten spojitosť s Mbappém a Salahom nevyvrátil: „Mbappé alebo Salah, ďalšie veľké prestupy? V súčasnosti je trh fantastický, no sme len vo februári. Nevieme, čo sa stane v júni,“ zahral do autu otázku o potenciálnom megaprestupe Paratici.

Žeby po roku Juventus opäť urobil prestup leta? Len si to predstavte – Cristiano Ronaldo po boku Kyliana Mbappého či Mohameda Salaha…

Zdroj: Le10sport.com | Foto: Twitter